Under 19 19/20

Faul Cup
Competition Coordinator Tommy Rodgers

Section A
Largy College Clones
Bailieboro CS
St Kevin’s Lisnaskea

Section B
Ballybay CC
Castleblayney College
St Joseph’s Crossmaglen

Section C
Dún an Rí Kingscourt
St Aidan’s Cootehill
St Clare’s Ballyjamesduff

Section D
Scoil Mhuire Buncrana
Moville CC
Crana College Buncrana

Section E
Coláiste na Carraige
St Catherine’s Killybegs
Magh Éne Bundoran

Section F
Deele College Raphoe
Mulroy College Milford
PS Gaoth Dobhair

Section G
St Conor’s Clady/Kilrea
De La Salle Belfast
St Mark’s Warrenpoint
Lismore Craigavon

 

ROUND HOME SCORE V AWAY SCORE
1 Largy College Clones V Bailieboro CS
2 St Kevin’s Lisnaskea V Largy College Clones
3 Bailieboro CS V St Kevin’s Lisnaskea
ROUND HOME SCORE V AWAY SCORE
1 Ballybay CC V Castleblayney College
2 St Joseph’s Crossmaglen V Ballybay CC
3 Castleblayney College V St Joseph’s Crossmaglen
ROUND HOME SCORE V SCORE
1 Dún an Rí Kingscourt V St Aidan’s Cootehill
2 St Clare’s Ballyjamesduff V Dún an Rí Kingscourt
3 St Aidan’s Cootehill V St Clare’s Ballyjamesduff
ROUND HOME SCORE V AWAY SCORE
1 Scoil Mhuire Buncrana V Moville CC
2 Crana College Buncrana V Scoil Mhuire Buncrana
3 Moville CC V Crana College Buncrana
ROUND HOME SCORE V AWAY SCORE
1 Coláiste na Carraige 1-10 V St Catherine’s Killybegs 2-6
2 Magh Éne Bundoran V Coláiste na Carraige
3 St Catherine’s Killybegs V Magh Éne Bundoran
ROUND HOME SCORE V AWAY SCORE
1 Deele College Raphoe 2-9 V Mulroy College Milford 1-14
2 PS Gaoth Dobhair V Deele College Raphoe
3 Mulroy College Milford V PS Gaoth Dobhair
ROUND SCORE V AWAY SCORE
1 St Conor’s Clady/Kilrea V De La Salle Belfast
1 St Mark’s Warrenpoint V Lismore Craigavon
2 De La Salle Belfast V St Mark’s Warrenpoint
2 Lismore Craigavon V St Conor’s Clady/Kilrea
3 St Conor’s Clady/Kilrea V St Mark’s Warrenpoint
3 De La Salle Belfast V Lismore Craigavon
Faul Cup Knockout
ROUND HOME SCORE V AWAY SCORE
PO1 A1 V B2
PO2 B1 V A2
PO3 C1 V D2
PO4 E1 V F2
PO5 F1 V E2
PO6 G2 V C2
QF1 PO1 Winner V PO3 Winner
QF2 D1 V PO4 Winner
QF3 PO4 Winner V PO6 Winner
QF4 G1 V PO5 Winner
SF1 QF1 Winner V QF2 Winner
SF2 QF3 Winner V QF4 Winner
FINAL SF1 Winner V SF2 Winner

 

Ward Cup
Competition Coordinator Niall Muldoon

Section A
Finn Valley College Stranorlar
Gairmscoil Chú Uladh
Coláiste Ailigh Letterkenny

Section B
St Patrick’s Ballymena
St Patrick’s Dungannon
De La Salle Downpatrick

Section C
St Mary’s Limavady
St Patrick’s Dungiven
Lumen Christi Derry

Section D
Breifne College Cavan
St Mogue’s Bawnboy
Beech Hill Monaghan
Coláiste Oiriall Monaghan

ROUND HOME GG PP SCORE V AWAY GG PP SCORE
1 Finn Valley College Stranorlar V Gairmscoil Chú Uladh
2 Coláiste Ailigh Letterkenny V Finn Valley College Stranorlar
3 Gairmscoil Chú Uladh V Coláiste Ailigh Letterkenny
ROUND HOME GG PP SCORE V AWAY GG PP SCORE
1 St Patrick’s Ballymena V St Patrick’s Dungannon
2 De La Salle Downpatrick V St Patrick’s Ballymena
3 St Patrick’s Dungannon V De La Salle Downpatrick
ROUND HOME GG PP SCORE V AWAY GG PP SCORE
1 St Mary’s Limavady V St Patrick’s Dungiven
2 Lumen Christi Derry V St Mary’s Limavady
3 St Patrick’s Dungiven V Lumen Christi Derry
ROUND HOME GG PP SCORE V AWAY GG PP SCORE
1 Breifne College Cavan V St Mogue’s Bawnboy
1 Beech Hill Monaghan V Coláiste Oiriall Monaghan
2 St Mogue’s Bawnboy V Beech Hill Monaghan
2 Coláiste Oiriall Monaghan V Breifne College Cavan
3 Breifne College Cavan V Beech Hill Monaghan
3 St Mogue’s Bawnboy V Coláiste Oiriall Monaghan
Ward Cup Knockout
ROUND HOME GG PP SCORE V AWAY GG PP SCORE
QF1 A1 V C2
QF2 B1 V D2
QF3 C1 V A2
QF4 D1 V B2
SF1 QF1 Winner V QF2 Winner
SF2 QF3 Winner V QF4 Winner
FINAL SF1 Winner V SF2 Winner

 

Nolan Cup
Competition Coordinator Carl McCabe

Section A
Shimna Integrated Newcastle
Mercy College Belfast
Blessed Trinity Belfast

Section B
Sperrin Integrated Magherafelt
Oakgrove Integrated Derry
Edmund Rice Glengormley
St. Patrick’s, Ballymena

 

ROUND HOME GG PP SCORE V AWAY GG PP
1 Shimna Integrated Newcastle V Mercy College Belfast
2 Blessed Trinity Belfast V Shimna Integrated Newcastle
3 Mercy College Belfast V Blessed Trinity Belfast
ROUND HOME GG PP SCORE V AWAY GG PP
1 Sperrin Integrated Magherafelt V Oakgrove Integrated Derry
2 Edmund Rice Glengormley V Sperrin Integrated Magherafelt
3 Oakgrove Integrated Derry V Edmund Rice Glengormley
Nolan Cup Knockout
ROUND HOME GG PP SCORE V AWAY GG PP
SF1 A1 V B2
SF2 B1 V A2
FINAL SF1 Winner V SF2 Winner

Sorry no fixtures or match results

Sorry no match reports have been found